Bashkepunetor-Hyrje

Keni harruar passwordin?

Ju nuk jeni nje bashkepunetor LR, por jeni te interesuar per produktet tona ose per te ardhura terheqese shtese? Atehere na kontaktoni ketu, Ja vlen! Kontaktoni <+355 42 467 907> <http://www.lrworld.al>

Partner-Login
& Shop

Mirëseerdhët në LR!

Klienti i LR-së

Si një klient i LR-së, ju fitoni cilësinë më të mirë Gjermane. Për më tepër ju përfitoni këshilla fleksible dhe individuale.

Lexo me teper

Shitësit LR

Si partner, ju keni përfitime më të shumta. Duke shitur produkte me çmimin e rekomanduar, ju mund të fitoni të ardhura tepër tërheqëse.

Lexo me teper

Partnerët LR

Si një partner shitjesh, ju keni mundësinë të arrini një potencial të plotë për biznesin e LR-së. Mënyra kryesore është të vetëpunësoheni në LR.

Lexo me teper

Pse LR?

Cilësia e produkteveVlera
Makina e kompanisëSistem shpërblimiNjohje
Histori suksesi

Produktet e LR-së

Produktet e KatalogutAloe VeraMind MasterColostrumMicrosilverSeroxPLATINUMDeluxe

Koncepti i Yjeve

Karolina KurkovaBruce WillisHeidi KlumMarcus SchenkenbergRalf Moeller

Kompania LR

ZhvillimiShitje të DrejtpërdrejtaFondacioni LR GLOBAL KIDS FUND
Dr. Jens AbendTilo PlögerThomas HeursenPatrick Sostmann

Rrjeti me

TwitterFacebookXINGLinked in

Anëtar i:

BDDBDIHVKESELDIA

Bashkëpunim me:

Mercedes-BenzVolkswagenPorscheDHLIASCSGS INSTITUT
FRESENIUS
Dermatest