Daily Essentials

Daily-Essentials-LR-LIFETAKT

Zásoby živín
pre každý deň

Nemáte každý deň čas starať sa o vyváženú a pestrú stravu? S LR LIFETAKT Daily Essentials dostanete vy aj vaša rodina vždy dôležité živiny, ktoré telo potrebuje, aby dobre fungovalo1,2.

V tom prípade nás kontaktujte!

Daily-Essentials-Basis-Loesung-LR-LIFETAKT

 

Základné riešenie:

Váš život je pestrý a rozmanitý, ale často nemáte čas na zdravé stravovanie? Či už sa staráte o rodinu, ste v práci alebo sa venujete voľnočasovým aktivitám – LR LIFETAKTponúka riešenie, ako sa aj v turbulentnom období dobre postarať o svoje telo.

Rušný deň? Zásoby živín na konci? LR LIFETAKT Daily Essentials. Vaše denné plus na zaistenie živín.

Aloe Vera Drinking Gél Traditionell s medom a Pro Balance vám dodajú dôležité minerály, stopové prvky a vysokokvalitné rastlinné látky - ideálny základ pre dobrý metabolizmus1!

V tom prípade nás kontaktujte!

Daily-Essentials-Individuelle-Aufbauprodukte-LR-LIFETAKT

Individuálne doplnkové výrobky:

Strava by mala byť rovnako rôznorodá ako váš každodenný život. Pre rôzne potreby a preferencie prináša LR LIFETAKT voliteľné produkty, šité na mieru individuálnym potrebám. Ak nemáte radi niektoré zdravé potraviny, doplňte vaše osobné nutričné potreby týmito doplnkovými produktmi.

V tom prípade nás kontaktujte!

Daily-Essentials-Produkte-Individuelle-Aufbauprodukte-LR-LIFETAKT

Ryby, vajcia alebo iné zdroje omega-3 mastných kyselín sú na vašom jedálnom lístku len zriedka?


Super Omega kapsuly majú vysoký obsah omega-3 mastných kyselín EPA a DHA a prispievajú k udržaniu zdravého srdca.

Veľa športujete a chcete dávku bielkovín navyše?


Protein Power prináša dávku bielkovín navyše, čo vám pomôže získať svalovú hmotu.4

Nie ste veľkým fanúšikom celozrnných výrobkov?


Fiber Boost vďaka vysokému obsahu vlákniny z 3 zdrojov doplní denný príjem vlákniny v strave.

Chcete extra porciu vitamínov?


Vita Active ponúka 10 dôležitých vitamínov v jednej čajovej lyžičke za deň5 – pre deti i dospelých.

Daily-Essentials-Expert-Tips-LR-LIFETAKT

Tipy odborníkov

Daily-Essentials-Icons-1-LR-LIFETAKT

Výživa:

Začnite malými vecami! Napríklad každý deň jedzte nejaké ovocie. Bobule sú veľkými zásobníkmi sily. Najlepšie chutia čerstvé a zrelé, s jogurtom a tvarohom, alebo len tak ako pochúťka medzi jedlami. Vyhnite sa sladkým limonádam a radšej pite vodu tak často, ako len môžete. Vaša hmotnosť a metabolizmus sa vám poďakujú.

Zaraďte z času na čas do vašej stravy iba čisto celozrnné jedlá a vyskúšajte, ako dobre chutí nielen chlieb, ale aj celozrnné cestoviny a ryža! Zo zeleniny uprednostňujte hlavne brokolicu, rukolu, kel a špenát, lebo obsahujú veľa vitamínov.

Weitere Tipps zu Ernährung

 • Čerstvé bylinky dodajú chuť a koncentrované účinné látky osožia zdraviu. Či už sa jedná o bazalku, žeruchu, tymián alebo koriander. Tým zredukujete soľ a enormne zvýšite kvalitu jedla.
 • Zaveďte si celozrnné dni. Na celozrnné potraviny si budete musieť zvyknúť. Začnite teda raz za týždeň. Chlieb, cestoviny, ryža ‒ všetko je možné kúpiť v celozrnnom variante. Budete štíhli a zdraví.
 • Kupujte bio mäso. Obvykle chutí lepšie, je zdravšie, šetrnejšie voči zvieratám i životnému prostrediu. Jednoducho to skúste.
 • Zelená zelenina ako brokolica, kel, špenát, rukola, čínska kapusta... je to najzdravšie, čo príroda ponúka. Čím viac jej konzumujete, tým lepšie je to pre vaše telo i myseľ.
 • Vyhnite sa sladkým limonádam. Radšej tak často, ako to len ide, pite vodu. Vaša hmotnosť i metabolizmus sa vám poďakujú.
 • Verte sile bobúľ – bobule sú skutočnými zásobníkmi sily. Najlepšie zrelé a čerstvé, s jogurtom a tvarohom, alebo si ich dajte len tak ako pochúťku medzi jedlami. Zdravšie to snáď nejde.
 • Dožičte si viac času a jedlo si užite. Urobte si ho krásne. Žuvajte a vychutnávajte si ho v pokoji. Zjete menej a budete spokojnejší.
Daily-Essentials-Icons-2-LR-LIFETAKT

Zmena životného štýlu:

Doprajte si priestor! Jóga, autogénny tréning a aqua aerobic sú skvelé na relaxáciu. Jednoducho si dohodnite skúšobnú lekciu. A udržujte priateľstvá. Určite vám napadnú ľudia, s ktorými ste sa už dlho nevideli. Ozvite sa im!

Prevetrajte skriňu! Vyhraďte si hodinu na váš šatník. Nenosíte niečo rok alebo dlhšie? Preč s tým! Vytvorte si priestor a voľné miesto pre nové kúsky.

Weitere Tipps zu Lebenswandel

 • Uvoľnite si skriňu! Venujte hodinku svojmu šatníku. Nenosíte niečo rok alebo aj dlhšie? Preč s tým! Vytvorte priestor a voľné miesto pre nové kúsky.
 • Urobte si to krásne! Na stôl položte kyticu, choďte ku kaderníkovi, krásne si prestrite stôl... Nápadom sa medze nekladú!
 • Buďte na seba dobrí. Dnes sa za nič nekritizujte. Nezáleží na tom, čo sa stane. Správajte sa k sebe s láskou a priateľsky. Sledujte, ako sa budete cítiť.
 • Udržujte priateľstvá. Komu ste už dlho nevolali? S kým nie ste už dlho v kontakte, hoci vám leží v srdci? Ozvite sa mu a udržujte toto priateľstvo.
 • Intenzívnejší zážitok nemusí nutne znamenať „viac“ niečoho. Stačí len venovať niečomu väčšiu pozornosť. Buďte vždy sústredení, keď jete, beháte, milujete, hovoríte. Plne sa poddajte danému okamihu. Žite intenzívne.
 • Urobte si čas na odpočinok! Vyhľadajte vo vašom okolí štúdio jogy, autogénny tréning alebo aqua aerobic. Vyberte si z ponuky aktivitu zameranú na relax a prihláste sa na skúšobnú lekciu.
Daily-Essentials-Icons-3-LR-LIFETAKT

Pohyb:

Viac sa pohybujte v každodennom živote! Netrápte sa tým, že vám ušla električka, choďte peši. Používajte krokomer a každý deň sa pokúste urobiť 200 krokov. Ak ich urobíte 5000, je to už malý úspech.

Ak nemáte čas na cvičenie, každý deň sa pokúste urobiť niečo pre vaše svaly: Choďte po schodoch namiesto výťahu alebo eskalátora tak často, ako je to možné. Tiež navrhnite, že ďalšie stretnutie prebehne vonku, počas prechádzky na čerstvom vzduchu.

Weitere Tipps zu Bewegung

 • Vynechajte aspoň 1x za deň výťah alebo eskalátor a choďte peši. Pocítite vitalitu vašich svalov!
 • Ak pracujete na počítači, pohybujte plecami dopredu a dozadu a potom hore a dole, vždy 5 sekúnd. Zabránite tak stuhnutým krčným svalom.
 • Používajte krokomer a dajte si preteky sám so sebou. Každý deň o 200 krokov viac. Ako ďaleko dôjdete? Ak sa dostanete na 5000, je to super.
 • Po budúcej schôdzke sa choďte spoločne prejsť. Obchodné rozhovory môžu pri uvoľnenej chôdzi dobre prebiehať.
 • Ak je to možné, raz za týždeň choďte do práce na bicykli.
 • Choďte s vaším partnerom, s deťmi alebo s priateľmi pravidelne na prechádzku. Využite spoločný čas na rozhovor alebo hry.
 • Nerozčuľujte sa kvôli tomu, že vám ušla električka. Jednoducho choďte niekoľko krokov peši. Alebo dokonca jednu celú zastávku.
Expert-Tips-Dr-Werchan-LR-LIFETAKT

Ernährungsexperte Dr. Sven Werchan

Denný príjem všetkých dôležitých živín, ako sú vitamíny, minerály a stopové prvky, tvorí základ zdravého životného štýlu. Okrem toho existujú aj ďalšie faktory, ktoré majú vplyv na našu pohodu. Skúste postupne zapojiť tipy pre výživu, pohyb a zmenu životného štýlu do svojho každodenného života!

1 Vitamín C v Aloe Vera Drinking Gél Traditionell s medom prispieva k dobrému metabolizmu a k normálnym funkciám nervového systému.

2 Horčík v Pro Balance prispieva k zníženiu únavy a vyčerpanosti a k rovnováhe elektrolytov.

3 EPA a DHA prispievajú k zdravému srdcu. Pre tieto účely je nutná denná dávka min. 250 mg EPA a DHA.

4 Bielkoviny prispievajú k udržaniu a k získaniu svalovej hmoty a k zachovaniu zdravých kostí.

5 Vitamín D prispieva k udržaniu normálnej funkcii kostí a svalov. Vitamín B1 (tiamín) prispieva k dobrému metabolizmu a dobrej psychike.

Prečo LR

Hodnoty
Firemné autoSystém odmeňovaniaUznanie
Príbehy úspechu

Produkty LR

Katalógy produktovLR LIFETAKTLR ALOE VIALR ZEITGARDDeluxe

LR koncept hviezd

Guido Maria KretschmerCristina FerreiraKarolina KurkovaBruce Willis

Firma LR

VývojPriamy predajLR Detský fond
Andreas FrieschThomas HeursenDr. Andreas Laabs

Networked with:

TwitterFacebookXINGLinked inYoutubeInstagram

Member of:

BDDBDIHVKESELDIA

Cooperation with:

Mercedes-BenzVolkswagenPorscheDHLIASCSGS INSTITUT
FRESENIUS
DermatestZEITGARD