Mental Power

Mental-Power-LR-LIFETAKT

Intenzívny výkon
v každej situácii

Chcete si udržať vysoký výkon v náročnom každodennom živote? Či už v náročnej práci, pri turbulentnom rodinnom živote alebo aktívnom trávení voľného času - s Mental Power získate správnu podporu aj v záťažových situáciách. LR LIFETAKT Mental Power pomôže chrániť bunky pred oxidačným stresom a zostať výkonný a fit. 1,2,3,4

V tom prípade nás kontaktujte!

Mental-Power-Basis-Loesung-LR-LIFETAKT

 

Základné riešenie:

Výzvy sú súčasťou vášho života. Skúšky v rámci štúdia a zamestnania, dvojnásobná záťaž v podobe práce, domácnosti a rodiny, športové aktivity - všade treba podávať výkon.

Náročný každodenný život, intenzívny životný štýl? LR LIFETAKT Mental Power. Vaše plus pre silu a vyrovnanosť.

Mind Master a Pro Balance dodajú energiu2,5 a pomôžu neutralizovať stres1. Zostanete sústredení a výkonní2,5.

V tom prípade nás kontaktujte!

Mental-Power-Schriftzug-LR-LIFETAKT

Individuálne doplnkové výrobky:

Načúvame vašim potrebám a podporujeme váš organizmus. A ak chcete urobiť pre seba ešte niečo naviac: Pro 126 a Colostrum môže podporiť vašu celkovú pohodu.

V tom prípade nás kontaktujte!

Mental-Power-Individuelle-Aufbauprodukte-LR-LIFETAKT-mit-Mind-Master-Extreme

Prajete si rýchly prísun energie nielen na cestách?


Mind Master Extreme Performance Powder sa zmestí do každého vrecka.

Zistiť viac

Chcete sa jednoducho cítiť v pohode?


Pro 126 podporuje celkový dobrý pocit.

Chcete rýchle a jednoduché riešenie?


Colostrum Liquid je ideálny pre rýchlu a priamu spotrebu.

Mental-Power-Expert-Tips-LR-LIFETAKT

Tipy odborníkov

Mental-Power-1-Icons-LR-LIFETAKT

Výživa:

Objavte intenzívne účinky zázvoru! Jeho éterické oleje stimulujú zmysly - okrem toho obsahuje vitamín C, horčík, železo a vápnik. Za plnú hrsť tenkých plátkov koreňa zalejte vriacou vodou, pridajte čajovú lyžičku medu - a Power Drink je hotový. Viete, že...? Iba s dostatočným množstvom tekutín môže mozog podávať najlepší výkon. Preto pite veľa vody alebo čaju - ideálne 2 litre denne.

Jedzte pestro a rozmanito! Ovocie, zelenina... čím farebnejší tanier, tým viac rôznych živín. Orechy, kešu orechy a sušené ovocie sú ideálnym občerstvením pre mozog v stresujúcom každodennom živote. A na raňajky? Ovsené vločky, čerstvé bobule a orechy - budete fit a šťastní!

Weitere Tipps zu Ernährung

 • Ovsená kaša so škoricou dodá energiu. Spolu s čerstvými bobuľami a orechmi vytvorí „antistresové raňajky“.
 • Ryby ako losos, makrela a sleď sú bohaté na esenciálne omega-3 mastné kyseliny . Jedzte ich aspoň 2x týždenne. Alebo denne užívajte LR LIFETAKT Super Omega 3.
 • Zázvor vás prebudí! Jeho éterické oleje stimulujú zmysly ‒ vitamín C, horčík, železo a vápnik navyše podporia metabolizmus. Pokrájajte za hrsť zázvorového koreňa na tenké plátky. Zalejte vriacou vodou, pridajte za lyžičku medu – a power drink je hotový.
 • Čerstvé bobule – vďaka veľmi vysokému obsahu polyfenolov a antioxidačných vitamínov stimulujú metabolizmus a zlepšujú črevnú mikroflóru. Za hrsť sezónnych bobúľ (napr. čučoriedok, malín a čiernych ríbezlí) je vhodným začiatkom každého dňa. Môže ich byť samozrejme aj viac.
 • Brokolica a kel sú balzamom na pečeň.Stres udržuje funkciu pečene na vysokých otáčkach, pretože práve ona riadi metabolizmus a detoxikáciu. Táto zelenina je najlepšia na jej podporu. Pochutnajte si každý deň na pár kúskoch surovej brokolice. Chutí oveľa lepšie, než by ste čakali a je to čistá detoxikačná kúra.
 • Špenát vám dodá silu. Čerstvý špenát treba len krátko podusiť a nevariť, aby sa nezničili cenné živiny, ktoré obsahuje. Vynikajúci je aj šalát z baby špenátu.
 • Mrkva zaženie stres. Poriadne sa do nej zahryznite. Uvoľníte si tak čeľuste a vybijete si agresivitu. Dajte si na stôl zopár olúpaných mrkiev . Zdarma v nich dostanete cenné mikroživiny.
 • Pitie je prospešné. Iba s dostatočným množstvom tekutín môže mozog podávať najlepšie výkony. Pite veľa vody alebo čaju. Najlepšie 2 litre denne. Najmä dopoludnia.
 • Jedlo je čas odpočinku. Využite čas vyhradený na jedlo a pokojne sa najedzte. Nevšímajte si mobilný telefón, televízor ani noviny. Tak si pochutnáte a zároveň odpočiniete.
Mental-Power-2-Icons-LR-LIFETAKT

Zmena životného štýlu:

Dobrý spánok je najlepší základ! Buďte poslednú hodinu pred spaním bez akýchkoľvek médií. Využite tento čas na relaxačný kúpeľ, malú partnerskú masáž alebo krátku vychádzku. Dobré vyvetranie večer v spálni pomáha rýchlejšie zaspať. Alebo spite pri otvorenom okne, ak to teplota vonku dovolí.

Doprajte si priestor! Nikto nemôže podávať najlepší výkon bez prestávky. Vedomé dýchanie so zavretými očami už po 2 minútach citeľne uvoľňuje nervovú sústavu a pomôže vám získať novú rovnováhu. Jeden deň v týždni bez médií - televízie, internetu, mobilu - to je upokojujúce a inšpirujúce!

Weitere Tipps zu Lebenswandel

 • 2-minútová prestávka na dobitie energie. Už 2 minúty vedomého dýchania so zavretými očami upokoja nervový systém a obnovia rovnováhu. Posaďte sa a 15-krát sa zhlboka nadýchnite až do bránice. Pri výdychu vedome uvoľnite napätie v pleciach.
 • Buďte nezastihnuteľní. Vypnite si dnes mobilný telefón aspoň na dve hodiny. Vyberte si ktorúkoľvek dennú dobu. Vychutnajte si naplno slobodu nebyť k dispozícii.
 • Buďte ostražití. Skúste dnes spoznať tú chvíľu, keď začnete byť hektickí – pobiehate alebo riadite auto rýchlejšie, pracujete v zhone atď. Uberte na rýchlosti, vedome spomaľte a uvoľnite sa.
 • Jeden deň v týždni bez médií! Bez televízie, internetu, bez novín. Tak získate voľný čas. Podniknite niečo inšpirujúce alebo relaxačné!
 • Dostatok spánku. Choďte dnes o 30 minút skôr do postele než obvykle.
 • Pokojný spánok. Buďte dnes poslednú hodinu pred spaním bez médií. Upokojte nervový systém niečím iným ‒ výdatnou sprchou alebo kúpeľom, malou masážou s vaším partnerom, krátkou vychádzkou alebo 10 minútami meditačnej hudby.
 • Čerstvý vzduch. Vetrajte v kancelárii niekoľkokrát denne. Aj dobré vetranie večer v spálni pomôže lepšie zaspať. Alebo spite pri otvorenom okne.
 • Najprv prestávka!Naplánujte dnešok alebo zajtrajšok tak, že si najprv napíšete všetky prestávky a krátke chvíle odpočinku a až potom vyplňte plán práce. Zistite, kedy obvykle počas dňa zažívate malé alebo väčšie energetické prepady. Práve v týchto časových úsekoch sú prestávky veľmi prospešné.
 • Mlčať je zlato. Úloha: skúste dve hodiny mlčať a užívajte si to. Môžete si to samozrejme rozdeliť na dvakrát jednu hodinu. Podľa toho, ako máte chuť a ako to zapadá do vášho života.
Mental-Power-3-Icons-LR-LIFETAKT

Pohyb

Uveďte váš život do pohybu! Po práci alebo štúdiu nechoďte hneď domov, ale urobte si 15 až 20-minútovú prechádzku. V ideálnom prípade používajte krokomer a pokúste sa urobiť za deň aspoň 5000 krokov. Niekoľkokrát denne 10x vytiahnite plecia nahor a potom ich opäť dajte dolu.

Ten, kto musí pri štúdiu alebo práci veľa sedieť a sústrediť sa na prácu, by sa mal na 5 až 10 minút prejsť na čerstvom vzduchu. Ak nemôžete opustiť miestnosť, namiesto prechádzky 5x denne po dobu 30 sekúnd traste rukami a nohami. To pomáha zmierniť stres!

Weitere Tipps zu Bewegung

 • Zopárkrát denne potriasť rukami a nohami (5x denne po dobu 30 sekúnd).
 • Zopárkrát denne natiahnuť plecia nahor a potom ich zas spustiť dolu (vždy 10 x).
 • Využite výhody mobilného telefónu. Choďte počas telefonovania tam a späť.
 • Vydajte sa po práci na 15 až 20-minútovú prechádzku do parku alebo do prírody.
 • Používajte krokomer a denne urobte aspoň 5000 krokov.
Expert-Tips-Dr-Werchan-LR-LIFETAKT

Dr. Sven Werchan, odborník na výživu

Kto žije veľmi intenzívne, alebo dokonca na hranici svojich síl, musí dbať na to, aby jeho telo dostalo dôležité živiny. Rovnako dôležité je urobiť si mentálnu prestávku. Skúste si vedome niekoľkokrát denne uvoľniť myseľ - myslite pritom na niečo pozitívne, čo nemá nič spoločné s prácou.

1 Vitamín E v Mind Master pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.

2 Tiamín a vitamín B12 v Mind Master prispievajú k dobrému metabolizmu.

3 Vitamín B12 v Mind Master prispieva k dobrej psychike.

4 Horčík v Pro Balance prispieva k elektrolytickej rovnováhe.

5 Horčík v Pro Balance prispieva k zníženiu únavy a vyčerpanosti.

6 Č. patentu: DE 10 2010 030 546 A1

Prečo LR

Hodnoty
Firemné autoSystém odmeňovaniaUznanie
Príbehy úspechu

Produkty LR

Katalógy produktovLR LIFETAKTLR ALOE VIALR ZEITGARDDeluxe

LR koncept hviezd

Guido Maria KretschmerCristina FerreiraKarolina KurkovaBruce Willis

Firma LR

VývojPriamy predajLR Detský fond
Andreas FrieschThomas HeursenDr. Andreas Laabs

Networked with:

TwitterFacebookXINGLinked inYoutubeInstagram

Member of:

BDDBDIHVKESELDIA

Cooperation with:

Mercedes-BenzVolkswagenPorscheDHLIASCSGS INSTITUT
FRESENIUS
DermatestZEITGARD