Efekt i menjëhershëm anti-age. Pas vetëm 20 minutash!

Zeitgard-Serox-Instant-Result-Mask

E RE: LR ZEITGARD
Serox Instant Result Mask

Efekt anti-age i dukshëm dhe i menjëhershëm. Pas vetëm 20 minutash!

 • Aktivizon lëkurën
 • Hidraton dhe tonifikon lëkurën
 • Përforcon strukturën e lëkurës tuaj
 • Efekt anti-aging zgjat deri në 12 orë!*

Njihuni!

Zeitgard-Videofenster

Teknologjia me 3 Faza
Sekreti i efektit të menjëhershëm

 1. Kështu aktivizohet lëkura juaj:

  Menjëherë pas aplikimit të maskës, ekstrakti i hithrës stimulon qarkullimin në lëkurë dhe ju ndjeni një efekt freskues. Agjentët anti-aging mund të përthithen dhe të përpunohen në mënyrë optimale. Lëkura duket më e freskët dhe më e re.
 2. Kështu lëkura juaj hidratohet dhe tonifikohet

  Brenda 20 minutash aplikimi, mineralet sigurojnë një efekt tërheqës të menjëhershëm dhe të dukshëm. Përveç kësaj, kompleksi i proteinave me cilësi të lartë liron përçuesit që bllokojnë përkohësisht nervat. Kjo sjell relaksim të muskujve dhe zbutje të shprehive të fytyrës. Lëkura hidratohet dhe tonifikohet.
 3. Kështu përmirësohet struktura e lëkurës tuaj

  Kombinimi inovativ i acidit hyaluronik, Q10 dhe ekstrakte të bimëve të çmuara ushqen thellë lëkurën. Në tërësi lëkura juaj duket e përmirësuar dhe e njëtrajtshme.
Zeitgard-Serox-Set

Efekti juaj UAU!
I menjëhershëm. Zgjat.

Një event special po afron, ose thjesht dëshironi të bëni diçka të mirë për veten tuaj? Maska LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask mund të përdoret 1-2 herë në javë, në raste të veçanta kur dëshironi të dukeni vërtet shkëlqyeshëm.

Dëshiron më shumë? Dëshiron një efekt që zgjat? Përveç maskës, aplikoni LR ZEITGARD Serox Instant Result Serum çdo ditë nën kremin tuaj të ditës.

Njihuni!

9 nga 10 përdorures e rekomandojnë produktin!*

"Fantastike! Lëkura ime duket shumë më e butë. Ajo vërtet shkëlqen! Ndihem shumë më e re.”

Monika, 48 vjeç
"Ndjeva vërtet që lëkura ime ishte më e tërhequr dhe e lëmuar. Dukem gati 10 vjet më e re. Jam shumë e kënaqur!“

Eberhard, 55 vjeç.
"Rrudhat e mia përfundimisht janë pakësuar. Efekti maskës vërtet më surprizoi. Produkti absolutisht më bindi.“

Manuela, 58 vjeç
"Maska anti- aging vërtet më bindi. Sidomos zona e syve duket më e feskët dhe më e gjallë"

Julian, 33 vjeç.

Rezultatet variojnë sipas specifikave individuale.
** Studim i Dermatest në 10 persona në gusht 2017.

Pse LR?

Vlera
Makina e kompanisëSistem shpërblimiNjohje
Histori suksesi

Produktet e LR-së

Produktet e KatalogutLR LIFETAKTLR ALOE VIALR ZEITGARDDeluxe

Koncepti i Yjeve

Guido Maria KretschmerCristina FerreiraKarolina KurkovaBruce Willis

Kompania LR

ZhvillimiShitje të DrejtpërdrejtaFondacioni LR GLOBAL KIDS FUND
Dr. Thomas StoffmehlThomas HeursenDr. Andreas Laabs

Rrjeti me

TwitterFacebookXINGLinked inYoutubeInstagram

Anëtar i:

BDDBDIHVKESELDIA

Bashkëpunim me:

Mercedes-BenzVolkswagenPorscheDHLIASCSGS INSTITUT
FRESENIUS
DermatestZEITGARD