Lightning Collection prezantuar nga Emma Heming-Willis

Esenca e jetës në tre aroma

Tashmë ju mund të njihni një botë të re: bota e aromave vezulluese të Lightning Collection. Tre aroma magjike dhe emocionuese të zbukuruara me kristale nga Swarovski ® përfaqësojnë shkëndija nga momente plot shkëlqim dhe aspekte të ndryshme të jetës. Ylli ynë i LR-së Emma Heming-Willis prezanton tre emocione të ndryshme, të vendosura në tre shishe të çmuara.

Frymëzuar nga personaliteti i bukur dhe i shumëanshëm i Emma Heming-Willis, Lightning Collection është zhvilluar në bashkëpunim me LR. Secila nga tre aromat, Essence of Marine, Essence of Rose dhe Essence of Amber, përfaqësojnë një emocion unik i cili ndihet menjëherë.

Zhytuni në botën plot shkëlqim dhe të shumëanshme të Emma-s.

LR-Lightning-Marine

Essence of Marine

UJORE.ME LULE.REFLEKTUESE.

Nota kryesore fillon me esencën e freskët të bergamot, limonit dhe akorde ujore. Në notat e ndërmjetme mund të ndjehet aroma e piperit, zambakut dhe ylang ylang. Nota bazë është kombinim i drurit të kedrit, myshkut dhe drurit të sandalit.

LR-Lightning-Rose

Essence of Rose

ME LULE.ME FRUTA.SENSUALE.

Nota kryesore përfaqëson një bashkëveprim frutash të freskëta me pak jasemin. Nota e ndërmjetme kombinon trëndafilin, esenca pikante dhe në formë pluhuri. Myshku, akordet e ëmbla dhe orientale në notat bazë i jep shumë sensualitet.

LR-Lightning-Amber

Essence of Amber

ORIENTALE.NË FORMË PLUHURI .SENSUALE.

Nota kryesore me fruta si bergamot, mandarinë dhe qershi josh shqisat. Lulet e portokallit, trëndafili dhe zambaku përfaqësojnë notat e ndërmjetme. Nota bazë ngjan si bathe tonka, vanilje dhe patchouli.

logo lightning

A jeni të interesuar në parfume të reja?

Emma-Heming-Willis

Emma Heming-Willis është një modele britanike dhe bashkëshortja e Bruce Willis. Njësoj si bashkëshorti i saj, ajo do të pushtojë botën e aromave. Do të magjepseni nga aromat e saj dhe do të njiheni me yllin dhe aspektet e jetës së saj nëpërmjet Lightning Collection.

swarovski logo

Koleksion ekskluziv aromash të zbukuruara me Kristale Swarovski®

Një faktor i veçantë mbresëlënës: Në çdo shishe ka tre kristale të cilësisë së lartë nga Swarovski® - me një garanci vërtetësie!

Pse LR?

Vlera
Makina e kompanisëSistem shpërblimiNjohje
Histori suksesi

Produktet e LR-së

Produktet e KatalogutLR LIFETAKTLR ALOE VIALR ZEITGARDDeluxe

Koncepti i Yjeve

Guido Maria KretschmerCristina FerreiraKarolina KurkovaBruce Willis

Kompania LR

ZhvillimiShitje të DrejtpërdrejtaFondacioni LR GLOBAL KIDS FUND
Andreas FrieschThomas HeursenDr. Andreas Laabs

Rrjeti me

TwitterFacebookXINGLinked inYoutubeInstagram

Anëtar i:

BDDBDIHVKESELDIA

Bashkëpunim me:

Mercedes-BenzVolkswagenPorscheDHLIASCSGS INSTITUT
FRESENIUS
DermatestZEITGARD